Nachi

 

Nachi

Firma NACHI-FUJIKOSHI CORP. została założona w Toyama w Japonii w 1928 roku. Potrzeby wynikające z rosnącego stopnia uprzemysłowienia i przenikania technologii, w połączeniu z dużym uzależnieniem Japonii w tym czasie od przywozu w tym sektorze, stanowiły podstawę wyzwania, któremu NACHI-FUJIKOSHI CORP. postanowił stawić czoła.

Szczególną uwagę zwracamy na łożyska produkcji japońskiego koncernu Nachi, który osiągnął wysokie parametry stali. Produkuje je we własnych hutach, czego brakuje innym znanym firmom w tym zakresie. Nachi oprócz łożysk produkuje wszelkiego rodzaju roboty przemysłowe mające zastosowanie np. przy produkcji samochodów. Roboty Nachi potrafią przenosić ciężary na linii produkcyjnej od kilku gramów, do 700 kg.

Współpraca jest bardzo bliska, mieliśmy okazję zobaczyć produkcję i zapoznać się z technologią w zakładach macierzystych na terenie Japonii – miejscowość Toyama. Nachi ma zakłady na całym świecie, ostatnio dla potrzeb nowej fabryki Toyoty w Czechach wybudowano fabrykę łożysk. Łożyska oferowane przez nas, są wyprodukowane w Japonii.

  Link do naszej oferty tego producenta.
  Link do katalogu producenta online.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl