Polityka prywatności STOŻEK

Korzystając z naszych produktów i usług powierzacie Państwo nam swoje dane osobowe. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przechowanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej wraz ze sklepem internetowym.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Hurtownia Łożysk STOŻEK Zdzisław Maciążka z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała ul. Solskiego 8 o numerze REGON: 070048073, NIP: 5470166410 zarejestrowanym w CEIDG.
 2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania danych o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób.
  • poprzez dobrowolne wprowadzone w formularzu informacje, jak też dostarczone innymi środkami komunikacji
  • poprzez prowadzenie plików „cookies” (polityka plików)
 3. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 4. Dane osobowe podawane nam przetwarzamy zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.
 5. Podawane nam dane są przetwarzane w celu wykonania funkcji obsługi kontaktu informacyjnego/
 6. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobą trzecim zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 7. Państwa dane osobowe możemy udostępnić podmiotom trzecim w szczególności przypadków:
  • wyrażenia przez Państwo zgody na takie udostępnienie
  • gdy wynika to z przepisów prawa
  • gdy zostaniemy zobowiązani przez Sąd lub innego organu w związku z postępowaniem prowadzonym przez właściwe organy.
 8. Do przechowanych danych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej która je tam umieściła jak również do modyfikacji i zaprzestanie przetwarzania danych w każdym momencie
 9. Państwa dane osobowe przechowujemy na chronionych odpowiednio serwerach w celu zabezpieczenia danych osobowych przed ich utratą, nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Jednakże pomimo podejmowany przez nas z zachowaniem najwyższej staranności działań całkowite zabezpieczenie danych osobowych nie jest możliwe.
 10. Zastrzegamy sobie prawo w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii ewentualnego zmiany prawa w zakresie ochrony danych oraz rozwój naszego serwisu. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny. Nowa wersja Polityki Prywatności zostanie za każdym razem opublikowana na naszej stronie.
 11. W serwisie mogą pojawić się linki do innych stron internetowych . Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są nadzorowane przez Serwis STOŻEK. Strony te mogą posiadać własną politykę prywatności.
 12. W razie wątpliwości do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl